Наполегливий дзвін будильника підняв мене з ліжка і змусив прийняти душ, змиваючи з шкіри піт і аромат нічних ігор. Нашвидку зібравши розкидані по підлозі еротичні комікси з японськими Мультяшки і висмикнувши диск з DVD, сховала їх під матрац. Тепер одяг: крихітні білі трусики, ліфчик і гольф - я перетворилася на сексуальну лялечку. Шкільне коротеньке платтячко і білий мереживний фартух - перед вами скромна п'ятнадцятирічна учениця восьмого класу. Трохи косметики, щоб приховати темні кола під очима, наслідок безсонної ночі - чарівно! Поцілунок мамі і татові, чашка кави, тост, і в школу. Тіло, перенесене з ліжка за парту відмовляється змиритися з відсутністю ласк пізда зрілих жінок. Сусід по парті Антошка сильно хвилює мене, дратуючи тим, що прийшов на урок не голий. Ми в самому кінці класу, одні на ряду, весь клас попереду. Я не можу зосередиться на словах вчительки, молодий темногрівой кобилки, яка викладає у нас другий рік після ВУЗу літературу. Мої очі раз у раз косять у бік хлопця. Я намагаюся уявити собі якого розміру у нього член. Сподіваюся не маленький, тому, що хлопчина високого зросту і міцної статури.