Він голосно проковтнув і втупився на них. - Подобається? - Він кивнув, не піднімаючи погляду. - Спідницю підняти? - Короткий погляд в очі і знову кивок. Затамувавши подих від хвилювання, я підвела поділ до пояса. Вид чудовий і мій носик вловив ніжний аромат рясних виділень. Сподіваюся, він теж його відчуває. Сиджу так не дихаючи вже хвилин п'ять. Що ж далі? - Надивився? - Він благально дивиться на мене. - Тобі не боляче? - Співчутливо цікавлюся я, кивком вказуючи на його пах. - Схоже йому там тісно. Він ні чого не відповів, тільки стиснув і відпустив стегна. На вершині піраміди проступило мокре пляма. Він що, скінчив або просто промок? Цікаво. - Хочеш помацати? - Вирішую я, і поки він не опомнілся ann angel брюнетка мшвущ, беру його долоню і накриваю нею свою мокру кицьку. Він завмирає і, здається, навіть не дихає. Тоді я кладу свою долоньку зверху на нього і починаю керувати нею, погладжуючи себе, натискаючи там, де потрібно. І звичайно негайно кінчаю, прикушує губу, щоб не видати себе криком, і сильно притискаю його долоню стегнами.