Він відчуває, як я тремчу, бачить руху мого тіла, чує дихання, і все розуміє. У його погляді стільки подяки, що я наважуюся продовжити. Як би тихо ми не вели себе, але сидить попереду моя подружка милашка Ленка Савічева озирнулася на нас і, мені здається, все зрозуміла. Вона посміхнулася і прошепотіла: «Ну, ви даєте! Тихіше, застукають ». Більше вона не оберталися, але її вушка, якби могли, збіглися б на потилицю. Його долоньку все ще у мене між ніг. Я прибираю її, і підношу до його обличчя. - Пахне. Тобі подобається мій запах? Він подивився на свою вологу долоню і притиснув її до обличчя. Він злизує з неї мій сік! Хлопчик просто диво. - Хочеш подивитися? - Несміливо питаю я, але мені вже не потрібен його відповідь. Мої пальці беруть край трусиків і оголюють рожеві мокрі губки голі еротичні дівчата дванадцяти років. Він обережно стосується їх пальцями, ковзаючи по вологій шкірі. Коли він доходить до клітора, я здригаюся. Його палець, вже пройшовши далі завмер, і повернувся, намацав солоденький горбик. Я затремтіла. Він притиснув його, обвів пальцем навколо, погладив кінчик і я знову закінчили. Та так бурхливо, що ледь не закинула ноги на парту, вивертаючи до нього.