І раптом він нахилився і поцілував мене між ніг. Спочатку доторкнувшись губами, а через секунду став вилизувати мене, смикаючи губами клітор. І, звичайно ж, я знову закінчили, так мокро, що залила йому все обличчя. На секунду мені здалося, що я обісцятись можна. Хлопчисько виглядав щасливим і дивився на мене з обожнюванням. Його долоньку цілком освоїлися у мене між ніг і вела себе напрочуд вдало. Але мені, Паршивка, вже хотілося більшого. - Ти дозволиш мені доторкнутися до тебе? - Він був не проти. Я негайно взяла в долоню бугор на брюках. Ого, вражає! А тут у нас яєчка. - Расстегнешь штани? - Він уміло потягнув за блискавку. - Покажи мені його. - Попросила я, і через секунду ковбаска сантиметрів сімнадцяти вискочила назовні з мокрою червоною головкою з дірочкою нагорі з якої сочилася прозора рідина. Я, дівчина просунута, і знаю, що сперма виглядає не так. Моя долонька тут же обхоплює це диво і стискає його. Антошка завмер пяні дівчата відео, і я потягнула кулачок вниз, відтягуючи шкіру і ще більше оголюючи голівку. - Училка йде! - Шепнула через плече Ленка, але було вже пізно. Вчителька була поруч і здивовано дивилася на нас зверху вниз і в цей момент Антошка почав кінчати.