Сперма вистрелила вгору, вище парти і впала вниз на його зошит. Ми сіпнулися, і наступний заряд потрапив училке на білу шовкову блузку якраз на ліву груди і став стікати, залишаючи мокрий слід. Я накрила голівку долонею і вся сперма, натикаючись на неї, лилася по члену вниз. Кобилка зупинилася і мовчки дивилася на наші квапливі спроби привести себе в порядок. Мені це далося куди легше. Я просто одернула спідницю і витерла мокру долоню об стегно, а Антошка довелося повозитися з замком на брюках. Ми з жахом дивилися на приголомшену вчительку. Навіть Ленка як жінки кінчають обернулася й дивилася на неї. Решті, як видно, не було ніякого діла до цієї затримки, яка тривала від сили хвилину. - Антон, можна попросити у тебе хустку? - Абсолютно рівним голосом, нарешті, промовила вона. Антошка заліз у кишеню і простягнув їй акуратно складений носовичок. Дівчина відвернулася від класу і промокнула мокре пляма на грудях. - Спасибі. - Вона повернула йому хустку, і як ні в чому не бувало, розвернулася і пішла до дошки, продовжуючи говорити.