Ми сиділи ні живі, ні мертві, очікуючи наслідків. - Ви з глузду з'їхали! - Зашепотіла Ленка. - Що тепер буде? Хвилин через п'ять пролунав дзвінок, і всі побігли з класу. Ленка вийшла останньої, співчутливо дивлячись на мене і зітхаючи. Училка, здавалося, забула про нас, але коли ми проходили повз, вона подивилася на мене. - Затримайтеся на хвилину, Юленька. Антон зітхнув і вийшов, а я залишилася, скромненько опустивши очі і не знаючи, як себе вести. Просто жах. - Ти не хвилюйся, дівчинка моя, - заговорила вона, - це залишиться між нами. У житті всяке трапляється, але мені не хотілося б, щоб до мене на уроки ви ходили тільки за цим. Я не проти, щоб ви голі письки дівчат отсос як жінка кінчає трохи поласкалі один одного, якщо дуже хочеться, але будьте обережніше. Навіщо вам зайві плітки? Особливо тобі, мила. Добре? Я кивнула. - Зараз біжіть з Антоша додому і відведіть душу, а я скажу вчителям, що відпустила вас. Лекцію про небажану заліт читати не буду, ти дівчинка розумна. Якщо захочеш поговорити, в будь-який час, я буду рада тебе бачити. Поки. «Ух ти!, Пронесло ...», видихнула я вибігла з класу. А Улілка-то, світова тітка, хто б міг подумати. Антон і Ленка чекали мене в коридорі. Антон червоний, як рак, а Ленка з усмішкою на всю мордочку і окулярами, палаючими яскравим хтивим вогником.