Моя мова досліджував кожна пелюстка її бутона, намагаючись не пропустити нічого. Вона просто не могла більше рухатися, її тіло обм'якло, як тільки мої губи приземлилися на цей незайманий бутон і стали збирати з нього нектар, її стогони швидко переросли в крик, і чим більше я захоплювався грою з горошиною її напруженого клітора, тим голосніше вона кричала . Нарешті-то її стегна ожили, і вона стала рухати ними на зустріч моїй мові, яким я намагався протиснутися в її ще невинну, але вже стражденну нірку, її рухи були настільки палкими, що мені довелося притримувати її руками, і як тільки я з силою притиснув її тіло до дивана, а мої губи зімкнулися на її клітор, і стали його трохи посмоктувати, на неї обрушився перший, самий справжній оргазм. Наші стосунки почалися тільки після того, як вона дізналася, що в мене з'явилася цифрова фотокамера, хоча ми були сусідами, вона жила в сусідньому будинку, і ми іноді стикалися в нашій дворової компанії грудастие голи дівчата. Її звали Славою, і була вона дуже привабливою дівчиною, висока, струнка, з красивою, що вже склалася фігуркою, великими карими очима, що сяяли на її гарному обличчі і довгим темним волоссям, які вона ніколи не заплітала і не збирала в зачіски.