Ранок. У магазин нижньої білизни зайшов молодий чоловік. Він пройшовся близько рядів з маєчками і підійшов до продавщиці. Магазин був маленький, тут була лише одна продавщиця, відвідувачів інших теж не було. - Добрий вечір, чим можу допомогти? У нас тут широкий вибір нижньої білизни. Ви для себе хочете або для своєї коханої жінки? - Здрастуй, я б вибрав що-небудь з вашою допомогою для жінки. - А що б ви хотіли? - Які-небудь хороші стринги, які користуються великим попитом у покупців, - він посміхнувся. - Хм, думаю зможу підібрати, хвилинку. Поки продавщиця нахилилася в поско потрібної речі, чоловік нахабним поглядом розглядають її попку, груди. - Ось, знайшла. - Продавщиця простягнув пару коробок, якщо хочете, можете відкрити, щоб подивитися. Відвідувач спокійно став відкривати коробку і витягувати трусики. Він став розглядати їх і схвалене кивати, фото голі дівчата 18 років те ж саме він проробив і з іншими стрінгами. - Що ж, складно зробити вибір, а ви б якісь вибрали? - Ну ... Важко сказати ...- зам'ялася продавщиця. - У мене до вас прохання ... - Яка? - Поміряйте будь ласка ці стрінги, дуже хочеться подивитися як сидять, будь ласка ... До речі, я вам щедро сплачу за Примірку. Всього лише 5 хвилин.