Додому ми поверталися мовчки, я не без задоволення згадував все, що мені довелося побачити, а Славка напружено мовчала, то й справа, поглядаючи на мою задумливу фізіономію. - Слав, - сказав я, - Щось не так? Ти зовсім нічого не говориш. - Все добре ... - Відповіла вона, дивлячись у бік, зовсім непевним голосом, - нормальок ... Так ми дійшли до будинку, увійшли в під'їзд, і через хвилину вона оглядала мою квартиру попередньо ебут дефлорація. Поки я включав комп'ютер і готувався завантажити всі отримані фотографії, вона з цікавістю оглядалася по сторонах. - Слав ... - Покликав я її, і коли вона повернулася до мене, я показуючи на складений диван, сказав, - Зараз я його відсунь і на тлі цієї стіни можна буде пробувати ... - Добре ... - Вона зустріла мою пропозицію без особливого ентузіазму, - Давай ... Подивившись в її згаслі очі, я зрозумів, що вона злякалася майбутнього продовження зйомок, тому я не став випереджати події, дочекався поки комп'ютер остаточно завантажиться, і почав «зливати» знімки на «гвинт», поставив камеру на зарядку і після чого покликав її і , посадив поруч з собою, запустив просмоторщік.