На моніторі змінювали один одного зняті нами кадри, звичайно, не всі були ідеальні, але, тим не менш, хороших знімків було досить багато, і ми їх відразу перетягували в іншу папку, щоб потім не заплутатися. Найцікавіше почалося, коли Славка побачила свої фотографії, на яких вона переодягалася. - Як же я не помітила? - Обурено заявила вона, - Ми ж так не домовлялися ... - Як не домовлялися? - Здивувався я, - А для чого ж ти сюди прийшла? - Ой! ... - На її щоках НДпихнув рум'янець, - Яка ж я дурна! - Слав, що трапилося? - Подивився я на неї впритул, - Якщо ти не хочеш - не роби цього. Ось тут дві фотки підійдуть, запишемо зараз на диск і йди завтра у своє агентство з цим, дівчата ніч прекрасні соски хай тільки скажуть, що ти знімалася не в стилі ню ... - Влад ... - Після довгого мовчання сказала вона, - відповідай мені чесно, я тобі подобаюся? Тепер я мовчав довго, і замість відповіді просто кивнув, але цей жест справив на неї несподівана дія. Вона різко встала, підійшла до мене впритул і заглянула мені в очі. - Якщо ми зараз це зробимо, ти не станеш про це розповідати у дворі? - І, дочекавшись чергового кивка, продовжила, - Тоді мені треба в душ, а ти поки відсував свій диван ...