Показавши Славі, де душ, я кинувся відсувати диван, а коли відсунув, збігав за ганчіркою, щоб витерти пил з підлоги. Я ні як не міг забути її погляд, в ньому було стільки надії і ніжності, що він перевернув мені душу. З цими думками я поліз в шафу і дістав штатив, батько взяв у свого товариша мені на випускний, встановив на нього камеру. Трохи подумавши, я відразу підключив його до комп'ютера, щоб можна було відразу бачити, що і як виходить, а не розглядати настільки цікаві для мене подробиці на маленькому дисплеї фотоапарата. - Ти вже все підготував? - Почув я Славкін голос, вона стояла в дверях кімнати. Я застиг від подиву, на ній були надіті тільки білі мереживні трусики пеньюари голі великі цицьки, які підкреслювали бархатистість її смаглявої шкіри, рукою вона прикривала оголені груди, її обличчя було обрамлене мокрим волоссям, виглядала вона невимовно еротичної, а в її очах грали бісики. - Влад, ти в порядку? - Посміхаючись, запитала вона, зробивши крок до мене, - ти мене вже бачив роздягненою - КХ ... - Заковтнувши, я спробував відповісти, - Бачив ... але не так близько ... - Ну, - вона пройшла повз мене і, стала біля стіни, різко повернулася і запитливо подивилася на мене, - Може, почнемо?