Спочатку вона вела себе досить скуто, стримані пози і напруга в очах, досить швидко змінилися природністю, Слава була природжений актрисою, і якраз через свою вроджену артистичності, після двох десятків невдалих кадрів, ми відразу вилучили їх у кошик, пішли дуже навіть не погані знімки. Я бачив, що їй це теж подобається, в її очах був азарт, а в мене захоплювало дух від її спроб зняти з себе трусики. Тепер, коли Славка стала ще активніше рухатися, я зняв камеру зі штатива і висмикнув шнур, який пов'язував її з комп'ютером, тепер мені потрібен був оперативний простір. Поглянувши в її палаючі очі, я зробив крок до неї і схилившись на коліна став фотографувати її знизу вгору, то акцентуючи увагу на її прекрасне обличчя, то виділяючи її груди з стирчать від збудження сосками, то прикриваючи їх волоссям волохата піхва голі студентки, і тим самим створюючи ілюзію доступною недоступності . Їй це подобалося, я бачив, що вона увійшла в азарт, а коли вона скинула свою нагострену ніжку і поставила її на моє плече, роблячи дуже оригінальний по своєму виконанню кадр, я краєм ока помітив, що смужка її трусиків потемніла від вологи, це практично звалило мене на повал.