Славка теж зупинилася, підійшла ближче до мене, і опустилася на коліна, стомлене вираз її обличчя, говорило про те, що вона повністю задоволена тим, що ми зробили, але чортики в її очах підказували мені, що це ще не все. - Ти, правда, нікому нічого не скажеш? - Прошептала грайливо вона, нахилившись до мого вуха. - Звичайно, ні, - так само тихо відповів я, відчуваючи її подих, - Ти ж сама знаєш ... Замість відповіді вона ніжно поцілувала мене в губи ... Немає сенсу говорити про те, що я тільки цього й чекав, хоча, звичайно, не розраховував на це. У мить Славка вже лежала на спині, а мої губи покривали кожен міліметр її обличчя, намагаючись не пропустити ні чого, нас трясло від збудження і бажання повія дівчина мінет. Її ніжна шия, дотик губ до яких викликали у неї бурю емоцій, пружні, оксамитові горбки, з напруженими намистинками сосків, її втягнутий живіт, все це п'янило мене як наркотик. Але коли я почав цілувати її колючі, жорстке волосся, на лобку, вона несподівано зупинила мене, і уважно дивлячись мені в очі, наполегливим тоном сказала: - «Влад, ти повинен пообіцяти мені, що нічого не зробиш без моєї згоди». - Про що ти? - Не зрозумів я, - Хіба тобі це не подобається? - Я був у замішанні, все було так добре, як у казці, і тут таке ... - Дурний ... - Усміхнулася вона, залучаючи до себе моє обличчя і цілуючи мене в губи, - Мені це дуже подобається.