Якщо описувати який був весь секс на це піде дуже багато часу, буду описувати тільки найяскравіші моменти. Я добре пам'ятав Катіну мрію про згвалтування, але не знав як почати і як зробити так щоб все вийшло грамотно. Добре що є інтернет і багато різних форумів на яких я провів не один тиждень щоб підготуватися. Створив таку тему, читав і радився з хлопцями і дівчатами, хто це вже пробував. Писали всі і хто пробував так, як я хочу, як би в процесі гри і навіть ті дівчата хто пройшов через сьогодення згвалтування, і для них після цього залишилася велика душевна травма, як в дівчат виглядає піська. І ось я почав після такого обсягу інформації аналізувати і шукати відмінності між справжніми згвалтуваннями і грою. Зазвичай відразу зрозуміла різницю - справжнє залишає серйозну моральну травму і тільки в деяких залишаються відчуття збудження, а от від награного згвалтування повинно бути лише порушення. Але як не перейти цю межу? І багато хто на форумі писали що ці ігри іноді приводили до плачевного результату, розрив з дівчиною чи ще гірше така ж травма як і від справжнього. Потім зіткнувся ще з однією проблемою що відсотків 60 хто любить грати в такі ігри - це писали дівчата вони не могли зосередитися на тому, що це нібито згвалтування і вони сильно довіряли своїм партнерам тому і не могли домогтися бажаних відчуттів.