Потім він посміхнувся, дивлячись на відображення в дзеркалі збоку, вийняв свій хуй. Його член був вже червоним і роздутим від напруги. Нік послинив палець і проник їм в дірочку Еммі, потім він став швидко всаджувати хуй в лоно Еммі, йому вдавалося це важко. Еммі кричала від болю. Нік дістав з кишені ганчірку і заткнув їй рота. -Тихо, сука. Терпи. Нік продовжував просувати свій член в її піхву. Член увійшов до кінця, його обхватівало щільне кільце діри Еммі. Нік почав руху. - Су-у-Учка, шлюшка, ти хочеш, щоб я тебе їбав, я знаю, тобі потрібні гроші. Повія красива дівчина приваблива. Нік став рухати тазом все швидше і швидше. Еммі було боляче, але кляп у роті їй не дозволяв закричати від болю і вона стогнала, по її щоці котилися сльози. Нік закінчив трахкати, але не скінчив ще. Він наказав: - Сідай на підлогу, сука, тут все одно килимок, холодно не буде. Еммі покірно села. Нік розсунув її ноги, повністю зняв штани з трусами і став на коліна. Він прийняв ноги Еммі і поклав їх собі на плечі. Нік п'ять ввів член в дірку. Пещерка Еммі була вже мокрою. - А-а-а, вже захотілося, ну справді сучка. Нік став знову її трахкати. Тепер Еммі боляче не було, вона навіть почала отримувати насолоду. Член повністю входив до неї, до самої матки. Нік швидко її ебал, але і дуже жорстко. Стовбур Ніка вже розривався всередині неї.