Поклавши її на спину я розсунув ноги і квапливо витяг гарячий член рветься в бій з ширінки, вона п'яно посміхнулась бачачи таку картину. Зсунувши труси я став водити голівкою по її темним статевих губках які вже були трохи вологі, і звідти пахло виділеннями, це зводить мене з розуму. Не в силах більше терпіти, я різко увійшов до неї, пропорії целку. Вона закричала і вигнула спину. Я швидко поклав її назад, заспокоїв, говорив що все добре, і не переставав трахкати. Яна в такт рухала тазом, іноді постогнуючи від задоволення, і допомагаючи стегнами, цим доставляючи собі ще больще задоволення, в її тілі вона відчувала щось тепле і приємне. Воно почало виходити з низу живота поступово разростаясь по всьому тілу сексуальная пихва тьолки. Вона сама не звметіла що починає стогнати в солодкій млості, поступово відчуваючи наближається солодкий оргазм ... Так, так, ще, ще, сильніше ... - Просила вона важко дихаючи, на обличчі виступили крапельки поту, розпалене тіло вимагало оргазму, але його чомусь не було і це її радувало, їй не хотілося щоб це приємне відчуття залишало її.