Але все не буває просто так. Нарешті вона відчула наступний оргазм. Ще важче задихав, вона стала голосніше стогнати і ще тільки більше збуджувалася від цього. Останній її крик був криком оргазму. У цей час я теж скінчив. ... класно потрахался - повідомила вона, здавалося що вона протверезів, але це було лише помилкова думка. Насправді після того, як вона кілька разів скінчила. Те удоволетворенная спробувала встати, але не вийшло. Чомусь це ще більше мене порушило: Гола п'ятнадцятирічна дівчина, п'яна, оттраханой з розкритим піхвою, спробувала встати, але нічого не вийшло. Хоча якщо чесно вийшло. Я її трахнув вдруге. Перевернув на спину я засунув свій член в її жопу дівчата відео секс. Її колечко щільно обхопило мене за член, і мені було ще приємніше коли я став драїти її в зад. Яна застогнала і стала допомагати, іноді стискаючи жопу що б доставити більше задоволення. І доставила. Коли я скінчив то витягнув обм'якнув член з її почервонілою дупи. Ну що сподобалося? ще б пак! повторимо завтра? Ось так я і втратив невинності. Ось що хлопці, ставтеся цікавіше до відкритих дверей, авось за ними лежить сексуальна левиця яка вас хоче ..... кінець